Jooga-paastulaager

Jooga-paastulaager 2024

22. juuli kl 15:00 – 28. juuli kl 15:00

Joosti puhkemajas Tõutsil

Moto

„Issand, meie ei saa päästa maailma ega isegi mitte kõige lähedasemaid. Saame lasta Sinul päästa iseennast ja püüda olla märgiks sellest, et Sina oled armastus ….“ Toomas Paul, STS.

Sissejuhatus

Laagripäev algab päikesetõusu ajal ja saab hoo sisse päikesetervitusega või soojendusharjutustega. Jätkub meditatsiooniga. Alguses Laghu Shank Prakshalana Väike Puhastus, kas täis mahus või osaliselt ainult harjutuste osa. Igal päeval hommikujooga praktika ja teooria. Puhkus/isiklik aeg. Praktiline temaatiline tegevus erinevate juhendajate ülesastumisel – loeng või praktiline tegevus. Puhkus / isiklik aeg. Looduses matkamine. Meditatsioon / või õhtune jooga / või jututuba. Saun. Öörahu päikeseloojanguga. Osaleda saab kui panustad kogu laagri aega.

Päevade teemad

22.07 Lahtikerimine. Kohtumise riitus. Kõik osalejad. Kärt Tõnisson ja Jarmo Karing. Joogast ja praktiline tund Anne Kalvi. The Bars teooria ja paaris praktika Liisa Kaasik. Seitsme südame tšakra praktika aja kontekstis* Holger Oidjärv.

23.07 Kiirpuhastus. Marianna Pappel. Seitsme südame tšakra praktika aja kontekstis* Holger Oidjärv. Elu sissejuhatus, puhastumine ja tänu, vabanemine ja vastuvõtmine - Mall leht.

24.07 Kiirpuhastus. Eestlaseks olemisest. Eha ja Lembit Jakobsonid.

25.07 Vaikuse päev. Kunsti looming Erna Tamm.

26.07 Konstellatsioon teooria ja praktika. Ragnar Kurm.

27.07 Helide maailm. Raimond Mägi.

28.07 Otsad kokku ja edasi elada! Kokkuvõte.

Üldine

Paastu lisavahendid endal kaasa võtta. Riietus iga ilma jaoks, kindlasti kaasa peakate. Kes ei paastu, hoolitseb oma moonakoti sisu eest ise. Kaasa riidekotte ravimtaimede korjamiseks, värvilised niidid-lõngad, käärid, pintslid ja värvid. Võta kaasa oma lemmikluulekogu. Vaimset kirjandust, mida oled läbinud ja oled valmis loobuma-vahetama. Osalustasu terve laagrinädala eest 150€. Kohtade arv piiratud puhkemajas, kuid saab oma telgiga ööbida.

Registreerumine

holger.oidjarv@gmail.com
http://holger.oidjarv.ee/ 

Transport

Palun andke märku transpordi osas-kes vajab ja kes saab kedagi kaasa võtta.

Päeva orienteeruv ajakava

04:45 Äratus
05:15 Päikesetervitus / Omkara
06:00 Meditatsioon
07:00 Puhkus
08:00 Asana praktika
10:00 Loeng / Praktika / Matk
13:00 Puhkus / Isiklik aeg
15:00 Loeng / Loominguline tegevus
17:00 Jooga / Meditatsioon / Isiklik aeg
19:00 Saun
22:30 Öörahu.
Kavas on võimalikud muudatused.