Publikatsioonid

Uus raamat:
Umajooga ja terviseabi

RAAMATU TUTVUSTUS

​Raamat koosneb 43 kaardist, kokku 258 leheküljel. Iga kaart on kokku murtud kolmeks. Seda on võimalik kasutada eraldi külgede kaupa.

Harjutuse kaartidel on:

Leht 1 - Harjutuse/asana nimetus ja Sri Yantra ja Elulille kujutis.

Leht 2 - Sooritamise tehnika, Pööra tähelepanu,  Raskem versioon, Pane tähele ja Tulemus.

Leht 3 - Asana number, nimetus ja raskuskategooria +20 palli süsteemis. Illustratiivne pilt asendist koos märksõnade ja punases värvitoonis esiletoodud lihasgruppidega. Tulemuse kirjeldus.

Leht 4 - Refleksoloogiline baasabi keha piirkondadele (käe- ja jalalaba pealmised pooled, peopesad, jämesool, säär, jalalabade küljed ja jalatallad).

Leht 5 - Sooritamise raskusastmed: lihtne - kerge - raskem - kompensatsioon ehk lõdvestus.

Eluline soovitus/seik.

Leht 6 - Lootosistes inimfiguur tagantvaates, millele värvitud osa näitab harjutuse mõju piirkonda. Piirkonnad  PEA/KAEL (roheline), LIHASED/LÜLISAMMAS/PUUSAD (punane),  SISEELUNDID (sinine) ja JALAD/KÄED/ÕLAD (kollane). Kordub kaardi number ja asana nimetus. 

Kaartide erinevad kasutusvõimalused:

Nüüd on jooga tunnistatud UNESCO poolt inimkonna kultuuripärandi osaks. Kaardipaki abil on hea võimalus sellest osa saada. See võib sul olla kaasas reisil, puhkuse ajal või õhtul voodis. Erilisi tingimusi pole vaja, isegi küünlavalgel saab asjasse süveneda.

Oleme kuulnud OM mantrat. Seega võiks mantrat häälida UM. Miks? Häälikuga U saab korrastada 1. tšakrat ja M häälikuga 7. tšakrat (vt 2.17 Tšakratest). A häälik toob koju – oma südamesse. Ongi UMA jooga ja terviseabi.

Terves kehas terve vaim – teeme selle heaks midagi!